Romanian Project Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Prezinta-te ! Official Topic

+2
BlanKeT
Cristian
6 participanți

In jos

In legatura cu topicul '' Prezinta-te ''.

Prezinta-te ! Official Topic Vote_lcap0%Prezinta-te ! Official Topic Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Prezinta-te ! Official Topic Vote_lcap0%Prezinta-te ! Official Topic Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Prezinta-te ! Official Topic Vote_lcap0%Prezinta-te ! Official Topic Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Prezinta-te ! Official Topic Vote_lcap100%Prezinta-te ! Official Topic Vote_rcap 100% 
[ 1 ]
Prezinta-te ! Official Topic Vote_lcap0%Prezinta-te ! Official Topic Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 1
 
 
Sondaj inchis

Prezinta-te ! Official Topic Empty Prezinta-te ! Official Topic

Mesaj  Cristian Sam Mar 02, 2013 1:20 pm

Aici cu toti ne v-om prezinta pe noi,calitatile,defectele,intamplarile.

Cristian,Cristian s-a nascut in Sibiu,cu o situatie financiara bunicica. La varsta de 16 ani(prezent)ambii bunicii,au murit din cauza batranetii,am trecut peste asta asa cum am trecut peste tot,viata merge inainte cu orice obstacole ai in fata,calitatile mele sunt unele normale,bunatatea si respectul adresate tuturor,defectele mele sunt urmatoarele:-cand ma enervez imi ocup 1minut din timp incercand sa ma calmez,pe care o fac. In curent detin functia de tester pe comunitatea RO PR,si nu,nu am prietena.

//BlanKeT: Multi inainte Smile


Ultima editare efectuata de catre Cristian in Dum Mar 03, 2013 7:19 am, editata de 1 ori
Cristian
Cristian
Tester
Tester

Mesaje : 160
Data de inscriere : 21/02/2013
Varsta : 31
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Prezinta-te ! Official Topic Empty Re: Prezinta-te ! Official Topic

Mesaj  BlanKeT Sam Mar 02, 2013 11:35 pm

Ma cheama Dragos,am 14 ani,in iunie o sa implinesc 15,m-am nascut in Braila si tot in Braila locuiesc.Acum,ma ocup cu scoala iar in timpul liber mai stau pe la pc,cu bicicleta,skate.Situatia financiara este buna,iar eu locuiesc impreuna cu parintii si cu fratele meu.

//Cristian:Multi inainte.
BlanKeT
BlanKeT
Tester
Tester

Mesaje : 75
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

Prezinta-te ! Official Topic Empty Re: Prezinta-te ! Official Topic

Mesaj  TheRe. Dum Mar 03, 2013 1:04 am


Aici Ionut,15 ani,stau prin Rm. Valcea.Imi place rockul,sunt rocker!Am ganduri psihopate si vanez "manelari"/cocalari si alte specimene.
TheRe.
TheRe.

Mesaje : 50
Data de inscriere : 23/02/2013

Sus In jos

Prezinta-te ! Official Topic Empty Re: Prezinta-te ! Official Topic

Mesaj  Andy. Dum Mar 03, 2013 2:47 am

Aici este Andrei, am 14 ani, sunt din Bucuresti, imi place sa ma joc fotbal, SA:MP, dar si Far Cry 3. Nu vreau sa ma laud, dar tin sa va spun ca ma joc SA:MP din 2008 adica de 5 ani si RP din vara.
Andy.
Andy.

Mesaje : 74
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Prezinta-te ! Official Topic Empty Re: Prezinta-te ! Official Topic

Mesaj  .exe Dum Mar 03, 2013 4:38 am

Ma numesc Mihai, m-am apucat de Roleplay anul trecut, prin aprilie. In acest timp am avut ocazia sa invat Roleplay de inalta calitate, dar din pacate, in ultimul timp, server-ul pe care am invatat sa fac roleplay a scazut - oriunde te duci trebuie sa fie cineva care sa faca NON-RP. Asadar, m-am decis, impreuna cu Raffaello, sa deschid aceasta comunitate, care sper ca nu va avea aceeasi soarta ca si cealalta.
.exe
.exe
Fondator
Fondator

Mesaje : 100
Data de inscriere : 23/02/2013

Sus In jos

Prezinta-te ! Official Topic Empty Re: Prezinta-te ! Official Topic

Mesaj  Cristian Dum Mar 03, 2013 6:31 am

In aceasta sectiune puteti intreba autorul postului niste intrebarii de catre viata personala/etc. Let's go.
Intrebare catre TheRe. : Ai animale de companie ? Daca da,ce animale ?
//.
Cristian
Cristian
Tester
Tester

Mesaje : 160
Data de inscriere : 21/02/2013
Varsta : 31
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Prezinta-te ! Official Topic Empty Re: Prezinta-te ! Official Topic

Mesaj  TheRe. Lun Mar 04, 2013 11:18 am

Cristian a scris:In aceasta sectiune puteti intreba autorul postului niste intrebarii de catre viata personala/etc. Let's go.
Intrebare catre TheRe. : Ai animale de companie ? Daca da,ce animale ?
//.

Am avut o pisica.....dar a fugit. In prezent nu am.
TheRe.
TheRe.

Mesaje : 50
Data de inscriere : 23/02/2013

Sus In jos

Prezinta-te ! Official Topic Empty Re: Prezinta-te ! Official Topic

Mesaj  Raffaello Dum Mar 10, 2013 12:08 pm

Avand în vedere faptul că topicul nu a fost readus în atenţie timp de o saptamână, îl voi închide şi arhiva
Raffaello
Raffaello
Fondator
Fondator

Mesaje : 153
Data de inscriere : 20/02/2013
Localizare : Hall Of Fame

Sus In jos

Prezinta-te ! Official Topic Empty Re: Prezinta-te ! Official Topic

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum