Romanian Project Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce factiuni sa primeasca statutul de oficial la inceputul serverului?

4 participanți

In jos

Ce factiuni sa primeasca statutul de oficial la inceputul serverului?

Ce factiuni sa primeasca statutul de oficial la inceputul serverului? Vote_lcap0%Ce factiuni sa primeasca statutul de oficial la inceputul serverului? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ce factiuni sa primeasca statutul de oficial la inceputul serverului? Vote_lcap25%Ce factiuni sa primeasca statutul de oficial la inceputul serverului? Vote_rcap 25% 
[ 1 ]
Ce factiuni sa primeasca statutul de oficial la inceputul serverului? Vote_lcap25%Ce factiuni sa primeasca statutul de oficial la inceputul serverului? Vote_rcap 25% 
[ 1 ]
Ce factiuni sa primeasca statutul de oficial la inceputul serverului? Vote_lcap50%Ce factiuni sa primeasca statutul de oficial la inceputul serverului? Vote_rcap 50% 
[ 2 ]
 
Total voturi : 4
 
 
Sondaj inchis

Ce factiuni sa primeasca statutul de oficial la inceputul serverului? Empty Ce factiuni sa primeasca statutul de oficial la inceputul serverului?

Mesaj  Raffaello Dum Feb 24, 2013 7:20 am

Cand votati, specificati si motivul!
Raffaello
Raffaello
Fondator
Fondator

Mesaje : 153
Data de inscriere : 20/02/2013
Localizare : Hall Of Fame

Sus In jos

Ce factiuni sa primeasca statutul de oficial la inceputul serverului? Empty Re: Ce factiuni sa primeasca statutul de oficial la inceputul serverului?

Mesaj  .exe Dum Feb 24, 2013 9:06 am

niciuna , nu i-am vazut inca in actiune.
.exe
.exe
Fondator
Fondator

Mesaje : 100
Data de inscriere : 23/02/2013

Sus In jos

Ce factiuni sa primeasca statutul de oficial la inceputul serverului? Empty Re: Ce factiuni sa primeasca statutul de oficial la inceputul serverului?

Mesaj  Andy. Dum Feb 24, 2013 9:31 am

East Side Thugs, deoarece e factiunea mea si va avea multa activitate odata cu deschiderea server-ului.
Andy.
Andy.

Mesaje : 74
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Ce factiuni sa primeasca statutul de oficial la inceputul serverului? Empty Re: Ce factiuni sa primeasca statutul de oficial la inceputul serverului?

Mesaj  Cristian Mar Feb 26, 2013 10:05 am

Altobello Family,sau cum se numeste.. se merita ma..
Cristian
Cristian
Tester
Tester

Mesaje : 160
Data de inscriere : 21/02/2013
Varsta : 31
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Ce factiuni sa primeasca statutul de oficial la inceputul serverului? Empty Re: Ce factiuni sa primeasca statutul de oficial la inceputul serverului?

Mesaj  Raffaello Mier Feb 27, 2013 12:17 am

In urma unei discutii intre membrii staff-ului, s-a ajuns la concluzia ca topicul nu va fi luat in seama, deci, nicio factiune nu va primi oficial. Statutul de official se va da doar cand factiunea indeplineste termenii impusi.
Raffaello
Raffaello
Fondator
Fondator

Mesaje : 153
Data de inscriere : 20/02/2013
Localizare : Hall Of Fame

Sus In jos

Ce factiuni sa primeasca statutul de oficial la inceputul serverului? Empty Re: Ce factiuni sa primeasca statutul de oficial la inceputul serverului?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum