Romanian Project Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Free Chat.

+12
del'
TheBestLords
BlanKeT
SamiHQ
TheRe.
.exe
Sedrik
Cristian
Jose'
Andy.
Raffaello
Romanian Project
16 participanți

Pagina 13 din 13 Înapoi  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

In jos

Free Chat. - Pagina 13 Empty Re: Free Chat.

Mesaj  Raffaello Dum Mar 17, 2013 8:39 am

desigur
Raffaello
Raffaello
Fondator
Fondator

Mesaje : 153
Data de inscriere : 20/02/2013
Localizare : Hall Of Fame

Sus In jos

Free Chat. - Pagina 13 Empty Re: Free Chat.

Mesaj  serbansubs Dum Mar 17, 2013 9:14 am

Andy. a scris:Pe celalalt forum, cat nu v-am ajutat... si aici mi-ai spus sa te ajut cu ceva? Daca faceam ceva, ziceai ca nu e bine si asa mai departe... Nu pot sa fac nimic ca administrator la SA:MP. Gandeste-te ca sunt in clasa a VIII-a si nu trebuie sa pierd timpul pe calculator, ci trebuie sa muncesc pentru examenul ala de la sfarsitul anului. Eu, cel putin, muncesc, dar tu, dupa comportamentul tau, nu se vede ca te omori facand ceva. De-aia nu sunt activ, sa nu crezi ca fac altceva sau ma joc pe alte servere.

Am venit adus de Andy plec cu Andy.Imi pare rau ca am cedat gamemode-ul meu,asta este.



Regard Serban

serbansubs

Mesaje : 7
Data de inscriere : 09/03/2013

Sus In jos

Free Chat. - Pagina 13 Empty Re: Free Chat.

Mesaj  Andy. Dum Mar 17, 2013 9:31 am

serbansubs a scris:
Andy. a scris:Pe celalalt forum, cat nu v-am ajutat... si aici mi-ai spus sa te ajut cu ceva? Daca faceam ceva, ziceai ca nu e bine si asa mai departe... Nu pot sa fac nimic ca administrator la SA:MP. Gandeste-te ca sunt in clasa a VIII-a si nu trebuie sa pierd timpul pe calculator, ci trebuie sa muncesc pentru examenul ala de la sfarsitul anului. Eu, cel putin, muncesc, dar tu, dupa comportamentul tau, nu se vede ca te omori facand ceva. De-aia nu sunt activ, sa nu crezi ca fac altceva sau ma joc pe alte servere.

Am venit adus de Andy plec cu Andy.Imi pare rau ca am cedat gamemode-ul meu,asta este.



Regard Serban

Nu trebuie sa pleci din cauza mea, asta e... Ramai cu ei, ca nu ma supar. Acum nu e o mare tragedie ca am plecat, oricum nu reprezentam nimic pentru staff de la inceput, multa bafta in continuare cu comunitatea, cu parere de bine. Ma bucur ca esti trup si suflet pentru mine, frate, dar ce sa facem, asta e tipic romanesc, nu trebuie sa ne miram.
Andy.
Andy.

Mesaje : 74
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Free Chat. - Pagina 13 Empty Re: Free Chat.

Mesaj  Raffaello Dum Mar 17, 2013 10:42 am

Numai bine!
Raffaello
Raffaello
Fondator
Fondator

Mesaje : 153
Data de inscriere : 20/02/2013
Localizare : Hall Of Fame

Sus In jos

Free Chat. - Pagina 13 Empty Re: Free Chat.

Mesaj  .exe Dum Mar 17, 2013 10:48 am

serbansubs a scris:
Andy. a scris:Pe celalalt forum, cat nu v-am ajutat... si aici mi-ai spus sa te ajut cu ceva? Daca faceam ceva, ziceai ca nu e bine si asa mai departe... Nu pot sa fac nimic ca administrator la SA:MP. Gandeste-te ca sunt in clasa a VIII-a si nu trebuie sa pierd timpul pe calculator, ci trebuie sa muncesc pentru examenul ala de la sfarsitul anului. Eu, cel putin, muncesc, dar tu, dupa comportamentul tau, nu se vede ca te omori facand ceva. De-aia nu sunt activ, sa nu crezi ca fac altceva sau ma joc pe alte servere.

Am venit adus de Andy plec cu Andy.Imi pare rau ca am cedat gamemode-ul meu,asta este.



Regard Serban

Degeaba l-ai cedat, nu l-am folosit si nici nu-l vom folosi. Oricum, e un edit dupa zGaming, deci nu poti spune ca e gm-ul tau. Fara suparare, dar daca te pui pe tine la credite, nu inseamna ca gm-ul e al tau.
.exe
.exe
Fondator
Fondator

Mesaje : 100
Data de inscriere : 23/02/2013

Sus In jos

Free Chat. - Pagina 13 Empty Re: Free Chat.

Mesaj  serbansubs Dum Mar 17, 2013 11:54 am

Daca nu ai observat gamemode-ul ala e editat 65%-70% de mine,incepand de la unele sisteme care nu le-a adaugat cine l-a facut ,la comnezi , editat dealerul asa ca uita-te bine si dupa te astept sa vorbesti!La Revedere.


serbansubs

Mesaje : 7
Data de inscriere : 09/03/2013

Sus In jos

Free Chat. - Pagina 13 Empty Re: Free Chat.

Mesaj  .exe Dum Mar 17, 2013 12:03 pm

m-am uitat bine si tot ce am vazut e LSL:RP v1. si in continuare n-am o parere buna despre oamenii care editeaza gm-uri in loc sa le faca de la 0.
.exe
.exe
Fondator
Fondator

Mesaje : 100
Data de inscriere : 23/02/2013

Sus In jos

Free Chat. - Pagina 13 Empty Re: Free Chat.

Mesaj  Sukamaru Dum Mar 17, 2013 12:34 pm

Daca doriti mapper , ma pricep eu . V-as ajuta cu multa placere .
Sukamaru
Sukamaru

Mesaje : 39
Data de inscriere : 13/03/2013
Varsta : 29
Localizare : Botosani

Sus In jos

Free Chat. - Pagina 13 Empty Re: Free Chat.

Mesaj  serbansubs Lun Mar 18, 2013 4:34 am

.exe a scris:m-am uitat bine si tot ce am vazut e LSL:RP v1. si in continuare n-am o parere buna despre oamenii care editeaza gm-uri in loc sa le faca de la 0.

V-ati trezit voi,doi mucosi care n-au loc pe RO-RP,sa-si deschida server.Si exe cum sa-ti zic "gandeste"?

O sa tina exact cat va tine hostul adica? 1 luna Smile si dupa o sa va dati seama ca,wow,suntem niste dobitocii Wink

serbansubs

Mesaje : 7
Data de inscriere : 09/03/2013

Sus In jos

Free Chat. - Pagina 13 Empty Re: Free Chat.

Mesaj  Sn00Py Lun Mar 18, 2013 7:53 am

OFF:Va rog gata cu cearta.Avem Gamemodul nostru...
ON:Caut scripteri care sa ajute la alcatuirea unor sisteme benefice pentru server.Pentru detalii add:boss.andrei70.Sa adauge doar cei care vor sa se alature echipei de scripteri.Multumesc pentru atentia acordata.Very Happy

Sn00Py

Mesaje : 14
Data de inscriere : 21/02/2013

Sus In jos

Free Chat. - Pagina 13 Empty Re: Free Chat.

Mesaj  Raffaello Lun Mar 18, 2013 8:53 am

da, nu avem loc pe ro-rp. cand faceam eu rp tu inca foloseai emoticoane pe chat ic Cool
Raffaello
Raffaello
Fondator
Fondator

Mesaje : 153
Data de inscriere : 20/02/2013
Localizare : Hall Of Fame

Sus In jos

Free Chat. - Pagina 13 Empty Re: Free Chat.

Mesaj  .exe Lun Mar 18, 2013 9:31 am

serbansubs a scris:
.exe a scris:m-am uitat bine si tot ce am vazut e LSL:RP v1. si in continuare n-am o parere buna despre oamenii care editeaza gm-uri in loc sa le faca de la 0.

V-ati trezit voi,doi mucosi care n-au loc pe RO-RP,sa-si deschida server.Si exe cum sa-ti zic "gandeste"?

O sa tina exact cat va tine hostul adica? 1 luna Smile si dupa o sa va dati seama ca,wow,suntem niste dobitocii Wink

In primul rand se pune spatiu dupa semnul de punctuatie. Vad ca te-ai simtit jignit cand ti-am spus adevarul ( tot ce ai facut tu e sa muti cateva chestii in Palomino, poate face asta pana si unul care nu stie sa deschida pawno ).

Esti atat de mandru de "munca" ta incat ai sters si creditele din GM. Zici de noi ca suntem "mucosi", dar esti atat de matur incat ai sters toate creditele ( si era o lista lunga ) si te-ai pus doar pe tine acolo. M-ai facut sa rad cu faza aia, dar imi pare bine ca te crezi mare scripter, pacat ca tu faci gm 70% dar cand te pun sa faci o comanda /mask imi zici ca o sa cauti pe google cum se face.

Cred ca tu nu ai loc pe ro-rp, altfel nu stiu de ce n-ai fi jucat acolo in loc sa ne "ajuti" pe noi, mai mult ne-ai incurcat de fapt.

Noi macar facem GM de la 0 si nu ne laudam cu munca altora ( tipic copilasiilor tristi ca tine ).
.exe
.exe
Fondator
Fondator

Mesaje : 100
Data de inscriere : 23/02/2013

Sus In jos

Free Chat. - Pagina 13 Empty Re: Free Chat.

Mesaj  Sukamaru Lun Mar 18, 2013 10:29 am

.exe a scris:
serbansubs a scris:
.exe a scris:m-am uitat bine si tot ce am vazut e LSL:RP v1. si in continuare n-am o parere buna despre oamenii care editeaza gm-uri in loc sa le faca de la 0.

V-ati trezit voi,doi mucosi care n-au loc pe RO-RP,sa-si deschida server.Si exe cum sa-ti zic "gandeste"?

O sa tina exact cat va tine hostul adica? 1 luna Smile si dupa o sa va dati seama ca,wow,suntem niste dobitocii Wink

In primul rand se pune spatiu dupa semnul de punctuatie. Vad ca te-ai simtit jignit cand ti-am spus adevarul ( tot ce ai facut tu e sa muti cateva chestii in Palomino, poate face asta pana si unul care nu stie sa deschida pawno ).

Esti atat de mandru de "munca" ta incat ai sters si creditele din GM. Zici de noi ca suntem "mucosi", dar esti atat de matur incat ai sters toate creditele ( si era o lista lunga ) si te-ai pus doar pe tine acolo. M-ai facut sa rad cu faza aia, dar imi pare bine ca te crezi mare scripter, pacat ca tu faci gm 70% dar cand te pun sa faci o comanda /mask imi zici ca o sa cauti pe google cum se face.

Cred ca tu nu ai loc pe ro-rp, altfel nu stiu de ce n-ai fi jucat acolo in loc sa ne "ajuti" pe noi, mai mult ne-ai incurcat de fapt.

Noi macar facem GM de la 0 si nu ne laudam cu munca altora ( tipic copilasiilor tristi ca tine ).

+1
Sukamaru
Sukamaru

Mesaje : 39
Data de inscriere : 13/03/2013
Varsta : 29
Localizare : Botosani

Sus In jos

Free Chat. - Pagina 13 Empty Re: Free Chat.

Mesaj  Sn00Py Mar Mar 19, 2013 7:50 am

Va rog sa incetati ... faceti spam inutil.serban la urmatoarea abatere cern warn/ban pentru tine.Deja ma enervezi si pe mine Sad

Sn00Py

Mesaje : 14
Data de inscriere : 21/02/2013

Sus In jos

Free Chat. - Pagina 13 Empty Re: Free Chat.

Mesaj  Sn00Py Mar Mar 19, 2013 7:52 am

IMPORTANT:"Sugestiile s-au deschis.Asteptam sugestii,dar sa nu fie ceva imposibil pe acest joc"

Sn00Py

Mesaje : 14
Data de inscriere : 21/02/2013

Sus In jos

Free Chat. - Pagina 13 Empty Re: Free Chat.

Mesaj  Raffaello Vin Mar 22, 2013 11:21 pm

Inchidem comunitatea momentan.
Raffaello
Raffaello
Fondator
Fondator

Mesaje : 153
Data de inscriere : 20/02/2013
Localizare : Hall Of Fame

Sus In jos

Free Chat. - Pagina 13 Empty Re: Free Chat.

Mesaj  Raffaello Sam Mar 23, 2013 12:05 pm

Revenim in curand cu forum cumparat si cu gm-ul gata.
Raffaello
Raffaello
Fondator
Fondator

Mesaje : 153
Data de inscriere : 20/02/2013
Localizare : Hall Of Fame

Sus In jos

Free Chat. - Pagina 13 Empty Re: Free Chat.

Mesaj  SamiHQ Mier Apr 03, 2013 10:27 am

Ce sa mai intamaplat, se mai deschide sv sau nu?

SamiHQ

Mesaje : 35
Data de inscriere : 23/02/2013

Sus In jos

Free Chat. - Pagina 13 Empty Re: Free Chat.

Mesaj  Raffaello Mier Apr 03, 2013 10:29 am

S-a luat pauza pentru a se strange fonduri
Raffaello
Raffaello
Fondator
Fondator

Mesaje : 153
Data de inscriere : 20/02/2013
Localizare : Hall Of Fame

Sus In jos

Free Chat. - Pagina 13 Empty Re: Free Chat.

Mesaj  SamiHQ Lun Iun 24, 2013 4:03 am

Mai dureaza mult ????

SamiHQ

Mesaje : 35
Data de inscriere : 23/02/2013

Sus In jos

Free Chat. - Pagina 13 Empty Re: Free Chat.

Mesaj  .exe Vin Iun 28, 2013 5:26 am

Ne pare rau, am renuntat la comunitate. Pentru toti doritorii de ROLEPLAY, ne gasiti pe RO-ROLEPLAY.
.exe
.exe
Fondator
Fondator

Mesaje : 100
Data de inscriere : 23/02/2013

Sus In jos

Free Chat. - Pagina 13 Empty Re: Free Chat.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 13 Înapoi  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum