Romanian Project Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

East Side Thugs

+7
BlanKeT
Jose'
Here I am
Cristian
TheRe.
.exe
Andy.
11 participanți

In jos

East Side Thugs Empty East Side Thugs

Mesaj  Andy. Sam Feb 23, 2013 11:44 am

East Side Thugs

East Side Thugs este un gang format in jurul anilor '90 in partea de est a orasului Los Santos. De-a lungul anilor, a ajuns cel mai cunoscut gang din intregul continent, dar si dupa ocean. Cel care a stat la baza gang-ului este Andy Fletcher, nascut in Los Santos, in anul 1975. Fratele sau, Statham Fletcher, a plecat in San Fierro pentru a munci, astfel nefiind alaturi de acesta.

Chapter I: Inceputul. Formarea Gang-ului - 5 Iunie 1990.

East Side Thugs P

Era o zi de Iunie in orasul Los Santos. Toti oamenii sarbatoreau cu adevarat venirea verii. Andy Fletcher, avand varsta de 15 ani, iesea mai mereu afara cu ,,verii" sai. Nu avea familie, nu mergea la liceu iar majoritatea timpului si-l preocupa cu vandutul drogurilor, marijuanei, cocainei, armelor, etc. Gandindu-se ca nimeni nu prea vroia sa ii cumpere marfa, deoarece era prea tanar, s-a gandit sa formeze un gang cu ceilalti 4 prieteni ai sai: Cameron Ethan, Jayden Matthew, Kevin Malik si William Tyler. Acestia au fost total de acord, urmand in doar cateva zile sa isi faca propriul ghetto.

Chapter II: Formarea ghetto-ului - 10 Iunie 1990.

East Side Thugs Detroit-ghetto2

De-a lungul a cateva zile, cei 4 tineri au cautat un loc pentru a-si aranja ghetto-ul...
[Andy Fletcher]: Bai, uite un loc bun pentru un ghetto.
[Cameron Ethan]: Da, ar trebui sa ne apucam sa-l aranjam, sa-l facem calumea. Eu ma ocup de punerea gardurilor, nigga.
[Jayden Matthew]: Bun, eu ma ocup de un cos de basket pe care o sa-l plasam in spate ca sa ne mai distram si noi. In plus, voi mai cauta negrii care sunt capabili sa ne ajute si sa ni se alature.
[Kevin Malik]: Mie mi-a ramas sa aduc ustensilele necesare, ma voi ocupa imediat.
[William Tyler]: Eu il voi ajuta pe Andy, dandu-i idei. E ok asa?
[Andy Fletcher]: Foarte bine, la treaba, baieti!

Surprinzator era faptul ca fiecare muncea, nu stateau deloc, nu luau pauze, erau convinsi ca vor ajunge un gang foarte cunoscut, ceea ce, pe vremea aceea, era cam greu.

Chapter III: Denumirea Gang-ului si finalizarea Ghetto-ului - 7 Iulie 1990.

East Side Thugs L

Dupa foarte multa munca, in cateva saptamani, reusesc sa faca un Ghetto de succes, dar totodata, mai apar noi membrii. Era o seara de Iulie, liderul lor, Andy Fletcher, se decise sa-si consulte negrii pentru a-i da nume acestui gang.
[Andy Fletcher]: Bai, daca tot suntem aici si stam la barfe, ce nume sa-i dam gang-ului?
[Cameron Ethan]: Nu stiu, frate. Ne trebuie ceva original, nu ceva copiat dupa oriunde.
[Jayden Matthew]: Bloods e deja existent, Crips la fel. Ce nume original am putea sa punem?
[Kevin Malik]: Am o idee... daca tot ne aflam in estul orasului, n-ar trebui sa punem un nume ce contine ,,East Side" sau ,,East Los Santos"?
[William Tyler]: Ba da, si stiu care... ,,East Side Thugs".
[Andy Fletcher]: Perfect, asta va fi numele, bravo Will'.

Toti au fost de acord cu numele propus de William, care se simtea extrem de bine, deoarece tocmai el a pronuntat numele gang-ului, iar Andy a fost incantat ceea ce era uimitor pentru toti dintre ei.

Chapter IV: Aparitia problemelor. Castigarea banilor - 21 Ianuarie 1991.

East Side Thugs Jim-jones-ringtone

Zilele treceau si ei se inmulteau din ce in ce mai mult. Andy le amintea zilnic ca trebuie sa castige bani pentru a ajunge foarte cunoscuti prin vanzari de droguri, marijuana, cocaina, arme, etc.
[Andy Fletcher]: Baieti, trebuie sa va apucati de munca. Faceti rost de faina, vindeti-o la dublu si asa castigati banii. Fi-ti destepti.
[Cameron Ethan]: Da, frate, eu ma voi ocupa de droguri.
[Jayden Matthew]: Eu ma ocup de marijuana.
[Kevin Malik]: Eu ma ocup de cocaina, baieti.
[William Tayler]: Atunci eu ma ocup de ce a mai ramas, adica arme.
[Andy Fletcher]: Foarte bine, baieti. Sunt mandru de voi. Haideti, la munca!

Dupa mai multe zile, intamplator, trece o masina de politie pe langa hood. Negrii sunt revoltati, astfel se duc catre el si il iau la intrebari.
[Andy Fletcher]: Yo, w'sup officer?
[Ofiter]: Salut, baieti. Ce faceti?
[Andy Fletcher]: Ce sa facem, stam si noi pe aici. Tu ce cauti pe aici?
[Ofiter]: Am venit in vizita sa va controlez.
[Andy Fletcher]: Poftim? Sa ne controlezi?
[Ofiter]: Da, ai vreo problema? ~ducand mana dreapta la buzunar si scotand un Colt 45~
[Andy Fletcher]: Nu, ofitere. Hai sa iti aratam.
Ofiterul era singur, iar Andy se gandea sa-l ademeneasca in casa pentru a-l omora.
Dupa 5 minute...
[Andy Fletcher]: Uite ce avem aici, iti place?
[Ofiter]: Ma tem ca nu, trebuie sa va iau pe toti la interogatoriu. Hai, miscati!
Dupa care Andy scoate un AK-47 de sub canapea, il indreapta catre ofiter si ii trage un glont in cap. Acesta nu reuseste sa se apere si moare.
[Andy Fletcher]: Asta e baieti, asa se face cu o mizerie de om. Asa se face! Strigati cu mine niggas, ,,East Side Thugs" is KING!
[Niggas]: ,,East Side Thugs" is KING!
Dupa, restul de negrii il baga pe politist intr-un sac si il arunca in apa, iar apoi sarbatoresc alaturi de seful lor.

Chapter V: Ajungerea in Top-uri - 2000-2013.

East Side Thugs Gangs

Dupa stirea data la televizor despre East Side Thugs, toti negrii au inceput sa se plimbe pe langa hood, incercand sa se alature. Incepand cu secolul 21, acest gang a inceput sa aiba peste 20.000 de membrii, astfel ajungand unul dintre cele mai populate gang-uri din lume si, de asemenea, foarte cunoscut, chiar si peste ocean.
[Andy Fletcher]: Sunt foarte mandru unde am ajuns baieti. Timpul a zburat ca vantul si am ajuns unul dintre cele mai cunoscute gang-uri din lume. Voi nu sunteti mandrii unde va aflati la momentul de fata?
[Cameron Ethan]: Da, frate. Daca nu erai tu, nu ajungeam aici. ,,East Side Thugs" is KING!
[Jayden Matthew]: Intradevar, si nu regret ca m-am alaturat. Oricum, noi eram prieteni si nu te lasam singur.
[Kevin Malik]: Noi toti eram prieteni acum 10-15 ani. Bine ca suntem si acum, nu as vrea sa ne certam sau alte prostii.
[William Tyler]: Asa este, sunt foarte mandru ca ma aflu in acest gang foarte cunoscut si foarte populat.

Unde ne puteti gasi?


Cartierul se numeste ,,East Los Santos". Ne puteti gasi la dreapta de Cluckin' Bell.

East Side Thugs Race_15

East Side Thugs EastLosSantos-GTASA-northeastwards

Regulamentul factiunii


East Side Thugs Deck29cv

1. Pentru a intra in gang-ul ,,East Side Thugs", este necesar sa aveti un nume Roleplay, corespunzator acestui tip de factiune. Nu aveti voie sa purtati un nume de chinez/italian/japonez/mexican/rus si sa intrati intr-un gang, deoarece, In Character, toata lumea stie ca numai negrii care au nume englezesti pot face parte din acest tip de factiune. Va voi da mai jos mai multe exemple de nume Afro-Americane: Davis Wilson, Jack Hudson, Jordan Mason, Kimothy YaSheema, Mack Douglas, Malik T'Keyah, Matthew DeShawn, Taylor McCarter, Tyrone LaShawn, Watson Reed.

2. Intotdeauna sunteti obligati sa respectati regulamentele server-ului, atat cel Out of Character (OOC) cat si cel In Character (IC). De asemenea, trebuie sa respectati si regulamentul gang-ului, nerespectarea acestor lucruri ducand la o greva interna in factiune, lucru care in trecut s-a intamplat, astfel regulamentul va fi mult mai strict. Nerspectarea acestei reguli duce la excluderea Out of Character (OOC) din factiune.

3. Utilizarea chat-ului Out of Character (OOC), respectiv ,,/b", precum si alte forme de comunicare OOC in timpul roleplay-ului trebuie mentinute intotdeauna la un nivel echivalent cu 0. Puteti comunica intre voi cu ajutorul comenzii ,,/pm", dar in cantitati moderate. Chat-ul Out of Character (OOC) local, ,,/b", trebuie sa fie utilizat doar in caz de urgenta si este neparat necesar. Nerespectarea acestei reguli duce la acumularea unui strike.

4. In cadrul OOC, intotdeauna sa iti respecti membrii factiunii, atat insiderii, outsiderii, cat si de ceilalti membrii ai comunitatii Romanian Project Roleplay. Dorim sa se pastreze o influenta pozitiva in jurul acestei factiuni. Nerespectarea acestei reguli duce la excluterea OOC din factiune, fara dreptul de a mai reveni in acesta.

5. Atunci cand membrii factiunii sunt conectati pe server, tu trebuie sa faci roleplay obligatoriu, nu sa te duci sa te plimbi cu masina prin oras, sau sa faci o tura cu sweep-ul sau truck-ul, acest lucru este total interzis in timpul roleplay-ului. Puteti sa frecventati job-urile, desigur, dar nu in timpul actiunilor pe care factiunea le creeaza. Nerespectarea acestei reguli duce la acumularea unui strike.

6. Niciodata sa nu te plangi sau sa acuzi o persoana sau o factiune pentru ca lucrurile nu decurg asa cum vrei tu. Daca aveti o problema sau credeti ca o anumita persoana a gresit cu ceva, atunci ii puteti face un simplu report pe forum, evitand scandalul. Nerespectarea acestei reguli duce la acumularea unui strike.

7. Este obligatoriu ca intotdeauna sa creezi un roleplay realistic, intotdeauna sa iti arati emotiile. Daca esti intr-o zona publica, nu inseamna ca trebuie sa abuzezi de regulament stiind ca persoana aceea nu va trage, trebuie sa fi realistic, sa iti exprimi frica si celelalte emotii. Nerespectarea acestei reguli poate duce la acumularea unui strike.

Skins Modpack


East Side Thugs Rstu6u

LINK DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/?v6ti51paq0l93nm

TO BE CONTINUED.


Ultima editare efectuata de catre Andy. in Sam Mar 23, 2013 8:29 am, editata de 19 ori
Andy.
Andy.

Mesaje : 74
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

East Side Thugs Empty Re: East Side Thugs

Mesaj  .exe Sam Feb 23, 2013 12:03 pm

succes
.exe
.exe
Fondator
Fondator

Mesaje : 100
Data de inscriere : 23/02/2013

Sus In jos

East Side Thugs Empty Re: East Side Thugs

Mesaj  TheRe. Sam Feb 23, 2013 12:18 pm

Foarte fain,iti pot ura decat mult succes.
TheRe.
TheRe.

Mesaje : 50
Data de inscriere : 23/02/2013

Sus In jos

East Side Thugs Empty Re: East Side Thugs

Mesaj  Cristian Sam Feb 23, 2013 1:17 pm

bafta cu factiunea Andy.
Cristian
Cristian
Tester
Tester

Mesaje : 160
Data de inscriere : 21/02/2013
Varsta : 31
Localizare : Sibiu

Sus In jos

East Side Thugs Empty Re: East Side Thugs

Mesaj  Andy. Dum Feb 24, 2013 4:23 am

.exe a scris:succes
TheRe. a scris:Foarte fain,iti pot ura decat mult succes.
Cristian a scris:bafta cu factiunea Andy.

Multumesc baieti, o sa mai bag cate ceva cand gasesc pe cineva care se pricepe in Photoshop.
Andy.
Andy.

Mesaje : 74
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

East Side Thugs Empty Re: East Side Thugs

Mesaj  Here I am Lun Feb 25, 2013 8:54 am

Of , of , of , ce negru esti tu Very Happy

Here I am
Tester
Tester

Mesaje : 8
Data de inscriere : 25/02/2013

Sus In jos

East Side Thugs Empty Aaa

Mesaj  Jose' Vin Mar 01, 2013 10:31 am

Poate vom forma o alianta importiva Mexicaniilor Very Happy
Jose'
Jose'

Mesaje : 19
Data de inscriere : 21/02/2013

Sus In jos

East Side Thugs Empty Re: East Side Thugs

Mesaj  BlanKeT Vin Mar 01, 2013 10:43 am

Felicitari.Va asteptam la RP Smile
BlanKeT
BlanKeT
Tester
Tester

Mesaje : 75
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

East Side Thugs Empty Re: East Side Thugs

Mesaj  Andy. Sam Mar 02, 2013 10:59 am

Here I am a scris:Of , of , of , ce negru esti tu Very Happy
Jose' a scris:Poate vom forma o alianta importiva Mexicaniilor Very Happy
BlanKeT a scris:Felicitari.Va asteptam la RP Smile

Sunt negru, stiu.

Sigur, daca faci si tu un gang calumea, formam.

Si pe voi va asteptam la RP, bafta.


Ultima editare efectuata de catre Andy. in Sam Mar 02, 2013 11:53 am, editata de 1 ori
Andy.
Andy.

Mesaje : 74
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

East Side Thugs Empty Re: East Side Thugs

Mesaj  SamiHQ Sam Mar 02, 2013 11:05 am

Succes!

SamiHQ

Mesaje : 35
Data de inscriere : 23/02/2013

Sus In jos

East Side Thugs Empty Re: East Side Thugs

Mesaj  Andy. Sam Mar 02, 2013 11:09 am

~Puteti observa in East Los Santos niste masini marca Savanna si Blade la dreapta de Cluckin' Bell si niste gangsteri, fumand marijuana si discutand.~
Andy.
Andy.

Mesaje : 74
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

East Side Thugs Empty Re: East Side Thugs

Mesaj  Andy. Dum Mar 03, 2013 11:56 am

East Side Thugs Red%20Cafe

East Side Thugs Stock-illustration-11029357-gangster-in-the-hood

East Side Thugs 1302557947_1694591887185_1309440251_31454808_1930285_n

East Side Thugs 1337375431_rick-ross

East Side Thugs Rick-ross

East Side Thugs Derrick-rose-gang-signs

East Side Thugs Game-gang-signs
Andy.
Andy.

Mesaje : 74
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

East Side Thugs Empty Re: East Side Thugs

Mesaj  Sukamaru Mier Mar 13, 2013 12:19 pm

Bafta , vom avea nevoie de competitie .
Sukamaru
Sukamaru

Mesaje : 39
Data de inscriere : 13/03/2013
Varsta : 29
Localizare : Botosani

Sus In jos

East Side Thugs Empty Re: East Side Thugs

Mesaj  Xylix Dum Mar 17, 2013 3:05 am

Bafta nigga, ma bag si eu.

Xylix

Mesaje : 1
Data de inscriere : 17/03/2013

Sus In jos

East Side Thugs Empty Re: East Side Thugs

Mesaj  Andy. Dum Mar 17, 2013 3:09 am

Xylix a scris:Bafta nigga, ma bag si eu.
Bun.
Andy.
Andy.

Mesaje : 74
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

East Side Thugs Empty Re: East Side Thugs

Mesaj  Raffaello Lun Mar 18, 2013 1:18 pm

Inchid topicul?
Raffaello
Raffaello
Fondator
Fondator

Mesaje : 153
Data de inscriere : 20/02/2013
Localizare : Hall Of Fame

Sus In jos

East Side Thugs Empty Re: East Side Thugs

Mesaj  Andy. Sam Mar 23, 2013 12:03 pm

Desigur.
Andy.
Andy.

Mesaje : 74
Data de inscriere : 20/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

East Side Thugs Empty Re: East Side Thugs

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum